Tam ad

Starlight

 

Sektör

Giyim

Yönetim

Bahar Doğrucan

 

Ekip

Bahar

Starlight Butik

SİTEYE GİT
Image
ÖZGÜN TARZ

Starlight Boutique olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize sıra dışı tarzlar kazandırıyoruz ve bundan sonra da durmaya hiç niyetimiz yok. Ürünlerimizde ileri görüşlü ve moda odaklı anlayışımızın yansımalarını görmek mümkün. Aradığınız ürünü bulmak için lütfen alışveriş sitemize göz atın.

 

god of the new worlds clothing brands

STARLIGHT

ULAŞILABİLİRLİK

Starlight, tarz sahibi kişilerin vaktinin değerli olduğunu bilir. Bu yüzden size stok derdi olmadan zevkinize göre olan tasarımı mağazalarda saatlerce gezmek ve stok sorgulamak gibi can sıkıcı işlere vakit kaybetmek zorunda kalmadan sunar.

 

HIZ & GÜVEN

Starlight, müşterilerinin zevklerine ve hayallerine en uygun ürünü ona birebir görüşmeler ile sunar. Sipariş uzman görüşünden geçtikten sonra oluşturulur, tasarım süreci anbean takip edilebilir. Bu sayede müşterilerimizin aklında soru işareti oluşturmadan rahat bir şekilde alışveriş yapmasını sağlamış oluruz.

 

FİYATLANDIRMA

Starlight, müşterilerimizin taleplerine uygun tasarımı yaptıktan sonra, piyasanın verebileceği en makul fiyata size sunar ve bunun için ekstra olarak lojistik ve tasarım ücreti almaz. Toplu alışverişlerinizde ise sepette indirim kazanırsınız.

 

 

ZyleXX

ZyleXX

WhatsApp hattı

I will be back soon

ZyleXX
Merhaba 👋
WhatsApp